Oferta luster i nie tylko zakładu szklarskiego z Białegostoku

Białystok to duża miejscowość w której mieszka się i pracuje bardzo dobrze. Białystok jest też popularny ze względu na swoich rzemieślników i usługodawców. Jedną z ciekawszych propozycji ma szklarz w Białymstoku, który kieruje swoją ofertę do klientów wszelkiego typu.

Lustro na wymiar

Lustro jest takim elementem wyposażenia, że pasuje do każdego wnętrza. Można je powiesić w łazience, sypialni, holu czy salonie. Może ono pełnić funkcję dekoracyjną albo też praktyczną. Nie zawsze jednak lustra dostępne w określonym rozmiarze pasują w miejscach, w których chcemy je umieścić. Dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest kupowanie luster na wymiar. Dobry szklarz takie lustro wykona dla nas bardzo szybko, i co więcej – nie będzie to zbyt kosztowny zakup.

Meble ze szkła

Równie interesującą propozycją każdego zakładu szklarskiego są meble ze szkła. Zwłaszcza stoliki kawowe wykończone taflą grubego szkła są teraz bardzo modne. BBglass zakład szklarski z Białegostoku proponuje stoły na każdy wymiar, można sobie samemu wybrać grubość szkła, wielkość stołu, jego wykończenie. Dzięki temu można taki mebel dopasować do reszty aranżacji wnętrza i stworzyć spójny wystrój.

Szklane drzwi

W nowoczesnych domach nie może też zabraknąć szklanych drzwi. Sprawdzą się one w wielu miejscach, mogą one być ozdobą, pełnić rolę przepierzenia lub zwyczajnie oddzielać od siebie pomieszczenia.